Idealny ośrodek na zdrowy relaks

Wstęp

Hotel Bristol Busko- Zdrój został stworzony z myślą właśnie o Tobie. Idealne połączenie luksusowego salonu, nowoczesnego uzdrowiska czy też odnowy biologicznej i intrygującego centrum sztuki sprawi, że każda osobą, która odwiedzi to miejsce odzyska równowagę ducha jak i ciała. Odpoczywając tutaj nabierzesz nowego wymiaru. 

Równe 170 lat tradycji 

Doświadczenie jak i pasja to kluczowe słowa tego obiektu. Od 1 czerwca 1836 roku do dnia dzisiejszego Uzdrowisko pomaga gościom odzyskać dawną siłę i psychiczną równowagę. Dzięki przebudowie przedwojennego Sanatorium Bristol możemy optymalnie zestawić hotelową, restauracyjną i wypoczynkową funkcję pod nową nazwą jaką jest Hotel Bristol Busko- Zdrój. 

Misje hotelu

Przedstawiony hotel jest po to aby w  komfortowy sposób udzielić pomocy, czy też pragnie odzyskać swoją sprawność fizyczną czy też psychiczną równowagę. O to co w naszej pracy jest najważniejsze:

Sztuka– Każdy pracujący tutaj wierzy w jej uzdrawiającą moc a także w to, że człowiek, który sam w nią wierzy czuje się o wiele lepiej i szybciej odzyskuje swoje zdrowie,

Zaangażowanie- Czujemy ogromną odpowiedzialność za lepsze efekty naszej pracy. Nikt z nas nie wyobraża sobie aby wykonywać tą prace bez pasji oraz zaangażowania,

Zdrowie-  Stwarzamy idealne warunki do odzyskania pełnej sprawności fizycznej jak a zarazem psychicznej,

Zaufanie- Słowo to jest bardzo kluczowe, ponieważ bez niego żadna wykonana terapia nie może być skuteczna,

Zrozumienie– W naszej pracy najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów oraz każdego gościa. 

Basen oczyszczany nanosrebrem

Nowoczesne technologię, które oczyszczają wodę, efektywnie filtrują oraz dezynfekują przy użyciu nanosrebra zapewniają użytkownikom niezapomnianą kąpiel oraz komfort i bezpieczeństwo pod względem zdrowotnym. Srebro jest naturalnym środkiem, który zabija bakterie oraz zapobiega rozwojowi bakterii. Srebro działa także leczniczo oraz nie podrażnia oczu. 

Jedyny w Polsce ośrodek, który posiada oczyszczone powietrze w całym hotelu

Hotel Bristol Busko- Zdrój udostępnia swoim gościom oczyszczacz powietrza, który jonizuje całą część uzdrowiska oraz hotelowo- restauracyjną. Z kolei w części zabytkowej na życzenie klienta można uzdatnić powietrze. Dzięki oczyszczaczom pozbędziemy się pyłów, przykrych zapachów, kurzu i roztoczy.